Пройшов конкурс Global Game Jam KNU 2020

З 31 січня по 2 лютого на базі факультету інформаційних технологій пройшов конкурс розробників комп’ютерних ігор GGJ KNU 2020. Проведення конкурсу було організовано кафедрою інформаційних систем та технологій, що входить до складу ФІТ, за підтримки наукової бібліотеки М.Максимовича, де і проходив конкурс GGJ KNU. Безпосередньо на локації було зараєстровано близько 27 команд, що склало 130 осіб. У фіналі 21 команда представила свої ігри за темою “Ремонт”, яка була озвучена організаторами 31 січня. За рішенням колегії суддів конкурсу було обрано трьох переможців:

Перше місце – Live Experiment:

Друге місце – Garlic Tech Studios:

Третє місце – Ejow:

Варто зазначити, що одним з призів переможців цьогорічного конкурсу стало продюсування компанією Friends Games Incubator на суму 5000 доларів.

Translate »