Факультет інформаційних технологій КНУ ім. Тараса Шевченка та «Ukraine Chinese Center of Silk Road» організували зустріч китайської делегації

Факультет інформаційних технологій КНУ ім. Тараса Шевченка та «Ukraine Chinese Center of Silk Road» організували зустріч (24-27.05.2019) Китайської делегації, яку очолював віце-мер міста Вейхай провінції Шандунь пан Чжан Вей. Колектив факультету продемонстрував свій потенціал в науковій та освітній сферах. Досягли домовленостей про співпрацю по декільком напрямкам в ІТ-галузі в місті Вейхай. Також Факультет інформаційних технологій організував зустріч Китайської делегацій з вузами партнерами, а саме з Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Київським національним авіаційним університетом та Інститутом теплофізики НАН України.

Translate »