18 червня 2019 року в Київському національному університеті Тараса Шевченка пройшов міжнародний круглий стіл «Shanxi Talents Entrepreneurship and Innovation» за участі виконуючого обов’язки міністра освіти і науки України Романа Греби, ректора університету, академіка НАН України Леоніда Губерського, проректора з міжнародної роботи Петра Беха, організатора зі сторони університету- декана факультету інформаційних технологій Юрія Теслі, урядової делегації з Китайської Народної Республіки на чолі із постійним членом КПК міста Шенчжоу, секретарем зони економічного розвитку Вангом Чженцзюнем та керівниками Українсько Китайського центру шовкового шляху Сергієм та Ростиславом Рижковими.

В роботі круглого столу прийняли участь провідні вчені факультету інформаційних технологій, які презентували провідні наукові досягнення. До складу китайської делегації входили високоповажні представники уряду міста Шеньжоу та директори потужних китайських підприємств.

Метою круглого столу було налагодження співпраці щодо спільних наукових досліджень між китайськими підприємствами та університетом в сфері інформаційних технологій.

Роман Греба високо оцінив організацію та значення заходу та зазначив, що подібні заходи дають змогу розвивати наукові напрямки України та Китаю.

Ректор Леонід Губерський ознайомив учасників круглого столу із значними досягненнями університету

Китайська сторона високо оцінила організацію заходу та рівень доповідей, та зазначила, що результатом круглого столу стануть реальні наукові проекти які будутть виконуватися спільно із університетом.

Translate »