Партнери


Кафедра створена в 2018 році та за короткий час існування співробітниками булу досягнуто значних успіхів у співпраці з такими ІТ-компаніями:

Ці ІТ-компанії консультують в якому напрямку необхідно розвивати навчальні дисципліни, щоб ці знання були актуальними в реальному секторі інформаційних технологій, щоб фахівці, яких ми готуємо, були готовим працівниками в ІТ-секторі.

При проведенні Global Game Jam 2018 спонсорами заходу та нашими партнерами стали:

Також ми співпрацюємо з Всеукраїнською громадською організацією «Українська асоціація фахівців інформаційних технологій» та Всеукраїнською громадською організацією «Інформаційні технології України» які допомагають нам знаходити партнерів для проведення ІТ-конкурсів та міжнародних ІТ-заходів.

Завдяки зусиллям співробітників, факультет інформаційних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка було зареєстровано в програмах Мережевої академії Cisco та Oracle Academy.

Навчальна програма Академії Cisco охоплює широкий перелік тем – від основ організації та обслуговування мереж до більш складних понять ІТ, таких як мережева безпека, використання складних інструментів пошуку та усунення несправностей. Особливо корисно для студентів кафедри ІСТ наявність серед навчальних курсів Академії Cisco цілої низки дисциплін присвячених Інтернету речей (IoT). Майбутні фахівці отримали змогу дізнатись про найновіші розроби від одного з лідерів галузі.

Мережева академія Cisco використовує систему керування навчанням, яка поєднує заняття з викладачами, використання онлайн-контенту та практичні роботи. Навчальні курси академії Cisco не тільки надають студентам найактуальніші теоретичні знання, а ще й допомагають підготуватися до галузевої сертифікації, розпочати та вибудувати кар’єру, допомагають здобути вищу освіту в сфері інформаційних систем, комп’ютерних наук та комп’ютерної інженерії.

Oracle Academy пропонує студентам ресурси для вивчення інформаційних технологій, що дозволяють розширити знання, відпрацьовувати навички, впроваджувати інновації і таким чином отримати конкурентні переваги в технологічних сферах. Комплексні навчальні плани, розроблені професійними викладачами, доступні виключно для інституціональних учасників Oracle Academy.

В рамках навчальних курсів Oracle Academy студенти ФІТ отримали безкоштовний доступ до таких технологій: Oracle iLearning, Oracle Application Express (APEX), Oracle SQL Developer Data Modeler, а також різноманітних середовищ розробки для Java. На семінарах, присвяченим середовищам Alice і Greenfoot і курсах Java Fundamentals та Java Programming використовуються різні безкоштовні середовища розробки для Java (JDE). Студенти мають можливість встановлювати середовища JDE локально на свої комп’ютери. Також студенти мають можливості використовувати інше програмне забезпечення компанії Oracle.

Після закінчення навчальних курсів Академії Cisco та Oracle Academy та успішної здачі фінальних екзаменів, студенти отримують не тільки записи в залікову книжку, а ще й сертифікат про закінчення відповідних курсів від загальновідомих лідерів в царині Інформаційних технологій.

Translate »